December 2, 2022

Kennismaking met DE selectie

Donderdagavond werd de nieuwe selectie van WCR bekendgemaakt en tevens werd de complete staf voorgesteld.
Ook sprak jan de Grootte de mening uit dat er vanaf vandaag alléén gesproken zou worden over DE selectie , de zondag is voorbij. De doelstelling is eigenlijk kampioen worden want deze selectie heeft daar de kwaliteit voor.
Verder werd ook nog enkele regels vermeld waar een ieder zich aan te houden heeft om een zo goed mogelijk instelling van een ieder te verkrijgen . Er heerste een positieve sfeer en na enige drankjes na deze kennismaking wensten we elkaar een fijne tijd toe bij WCR .

Meer foto’s, klik HIER

Aad Kraaijenbrink

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.