February 1, 2023

WCR worstelt met zichzelf!

WCR (za) speelde 26-10-19 de competitiewedstrijd thuis tegen Hekelingen.

Opstelling:
Stefan Roukema, Nick Groeneboom, Kevin Francois, Rens Waalboer, Kevin de Groote, Jordi Dirven, Mitchel Keikes, Giovanni Oskam, Robin Romijn, Darragh Zondervan, Jeremy vd Ent.
Wissels: Collin Goudt, Quyten Deelen.

WCR begon redelijk aan de wedstrijd. Er werd een aantal keer leuk gecombineerd, waaruit een aantal kansjes ontstonden. Eerste helft werd Hekelingen in totaal 1 keer gevaarlijk. Maar deze kans werd gepateerd door Stefan Roukema. 0-0 met rust.
De 2e helft raakte WCR het helemaal kwijt. Er stond geen team en door gezeur op elkaar kwam WCR op achterstand. Fout op fout zorgde voor een grotere achterstand. Met een rode kaart werd de achterstand nog erger. En zo verloor WCR met 0-4!

WCR moet de dingen gauw op orde krijgen om nog een mooi seizoen ervan te maken.

Tot de volgende keer! 

Klik HIER voor de fotoreportage, fotograaf Aad Kraaijenbrink

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.