January 21, 2021

In memoriam Wil Gijtenbeek

En weer heeft er een uitdunning plaatsgevonden in het vrijwilligersleger van WCR.

Afgelopen donderdag bereikte ons het droeve nieuws dat Wil Gijtenbeek overleden is. Wil was met haar man Wim een van de vrijwilligers waar je altijd op kon bouwen. Vriendelijk, hartelijk en met een tomeloze inzet voor de kantine van WCR. Ze was lief maar maakte van haar hart geen moordkuil. Recht door zee. Een vrouw waar je op kon bouwen en vertrouwen en bekend als “het haringmeisje” van WCR. Het is meer dan triest dat haar hart zo gebroken was dat 8 maanden na de dood van haar geliefde Wim zowel haar lichaam als haar geest de motivatie om “ervoor te gaan” gebroken was. Helaas zal Wil vanwege de coronatijd in besloten kring worden gecremeerd. WCR kan haar haar nabestaanden en vriendenkring op dit moment geen gelegenheid bieden tot een informeel samenzijn en condoleren in het clubgebouw van WCR

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.