January 21, 2021

Bestuursleden WCR aangenaam verrast

Afgelopen zaterdag werd het bestuur van WCR aangenaam verrast. De mannen van WCR zaterdag 4 hebben de niet alleen koppen op meer dan 1,5 meter afstand van elkaar bij elkaar gestoken maar ook hun beurs getrokken. Het resultaat resulteerde in een aangename verrassing voor de bestuursleden van WCR. Ieder van hen werd persoonlijk door een kleine afvaardiging van de spelers, afgelopen zaterdag aan de huisdeur,  aangenaam verrast met een bos bloemen. Zeker zo vlak voor de Moederdag geen goedkope optie. Het spreekt voor zich dat wij onze beurt dankzeggen en waardering willen uitspreken voor deze bijzondere geste. Waarvan akte!

Het bestuur

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.