July 5, 2020

Joost van Looyen toernooi afgelast

Hallo beste sportvrienden voor zaterdag 13 juni stond het Joost van Looyen toernooi op het programma. We hebben tot de dag van vandaag de hoop gehad dat dit door kon gaan. Maar helaas is het inmiddels duidelijk dat dit niet het geval is. Alles was weer tot in de puntjes geregeld. Onze vaste sponsors hadden weer mooie extra’s voor de teams in petto. We hopen dat jullie en al uw dierbare gezond door deze moeilijke tijd heen komen. En hopen we hopen jullie allen volgend jaar in de volgende editie van het toernooi weer te mogen begroeten. Tevens een dankwoord aan de vrijwilligers die er al heel veel tijd hebben ingestoken bedankt allemaal. Ook alle sponsors bedankt en we rekenen weer op jullie allen volgend seizoen. Volgend seizoen bestaat de club wcr 75 jaar een speciale editie staat dan op het programma. Voor nu blijf gezond allen en een goede zomer toegewenst.

 Groetjes de toernooi commissie

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.