July 25, 2021

Mededeling van het bestuur

Beste leden.

Mogelijk wordt dit bericht door velen als een mosterd na de maaltijd berichtje ontvangen. Van de andere kant is het ook bericht dat kan vallen onder de categorie “beter laat dan nooit!”

Het volgde wil het bestuur aan jullie mededelen:

Ondanks het kortere seizoen waardoor jullie een aantal weken minder hebben kunnen voetvallen zullen we jullie niet compenseren voor het kortere seizoen e.e.a. is ook volgens de richtlijnen van NOC/NSF

Dit past ook bij de spontane actie en het eigen initiatief van ALLE voetballende vrijwilligers binnen WCR (zoals trainers, assistent trainers, verzorger/verzorgster, vlaggenisten en leiders die m.i.v. 1 maart 2020 geen vrijwilligersvergoeding meer wilden ontvangen om zo WCR te steunen.

Het spreekt voor zich dat door deze spontane actie WCR behoorlijk is gesteund en de penningmeester geen slapeloze nachten heeft gehad. Zeker niet nadat we ook nog een € 4000,- van de overheid mochten ontvangen waardoor een deel van de kosten gedekt bleven.

Wel willen we de leden die tot op heden de contributie nog niet hebben voldaan nadrukkelijk verzoeken dit voor uiterlijk 15 Juni a.s. te doen

Wij gaan uit van uw begrip, en hopen er met ingang van 1 juli weer een mooi seizoen van te maken met zijn allen en…………blijf gezond en hou elkaar op 1,5 meter afstand

Het bestuur

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.