October 26, 2020

Voetbal en huidige coronamaatregelen: veel gestelde vragen(1)

De KNVB heeft de meest gestelde vragen over het coronavirus en de gevolgen voor het voetbal gebundeld in een zogenoemde ‘Vraag en Antwoord(V&A)-reeks’. WCR zal u hiervan via haar site  deelgenoot maken. Met de bedoeling dat u optimaal op de hoogte bent van de laatste ontwikkelingen en niets hoeft te missen.                                                                                                                              
Vandaag trappen we in figuurlijke zin af met de misschien wel de meest voor de hand liggende vraag en die luidt: ‘Waarom mogen er geen officiële wedstrijden gespeeld worden in het amateurvoetbal?’

Het antwoord op deze algemene en ook belangrijke vraag is op zich weinig verrassend en volstrekt logisch: ‘Wedstrijden leiden tot veel reisbewegingen en sociale contacten. Om dit te beperken is door de overheid besloten om voorlopig alle amateurwedstrijden stil te leggen’

Wordt (uiteraard)vervolgd

Bestuur WCR

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.