January 26, 2021

Voetbal en huidige coronamaatregelen: veel gestelde vragen(2)

Zoals bekend heeft de KNVB de meest gestelde vragen over het coronavirus en de gevolgen voor het voetbal gebundeld in een zogenoemde ‘Vraag en Antwoord(V&A)-reeks’. Vandaag willen wij het tweede Vraag en Antwoord uit deze reeks onder uw aandacht brengen.
Het betreft ditmaal een (praktische en wederom belangrijke) vraag over wat er gebeurt met de wedstrijden die nu niet worden gespeeld  en welke scenario’s er zijn voor het moment dat de competitie hervat kan worden.
Het antwoord van de KNVB op deze vraag is dat er op dit moment wordt gewerkt aan diverse scenario’s voor het moment dat de amateurcompetities weer hervat kunnen worden. Hoe deze er dan zullen uitzien wordt daarbij helaas niet door de KNVB vermeld. Wel laat de KNVB weten dat deze scenario’s (‘hoe gaan we verder’)binnen 3 weken verder worden gecommuniceerd.
Dus nog even geduld hebben is de eigenlijke boodschap.                                                                                                                       
Uiteraard komen wij hier bij u op terug, zodra er wat concreets te melden valt                                              

Wordt (uiteraard)vervolgd.

Bestuur WCR

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.