May 9, 2021

Voetbal en huidige coronamaatregelen: veel gestelde vragen(6)

Zoals bekend heeft de KNVB de meest gestelde vragen over het coronavirus en de gevolgen voor het voetbal gebundeld in een zogenoemde ‘Vraag en Antwoord(V&A)-reeks’. Vandaag willen wij het  Vraag en Antwoord uit deze reeks  uw aandacht brengen dat is gewijd aan de situatie dat meerdere verenigingen een sportcomplex delen. Daarbij denken we natuurlijk meteen aan ‘De Omloop’.

Gevraagd wordt of het in een dergelijke situatie is toegestaan dat dan de teams van deze verenigingen die het sportpark delen tegen elkaar onderling een oefenwedstrijdje spelen. Het antwoord is kort en bondig :’neen’. Reden: het doel van de coronamaatregelen die door de overheid zijn uitgevaardigd is om sociale contacten en reisbewegingen zoveel mogelijk te beperken. In relatie tot sociale contacten is het niet toegestaan om tegen jeugdteams van andere verenigingen te spelen, dus ook niet als zij gebruik maken van dezelfde accommodatie.                                                                                                                                                                                                                       

Wordt(vanzelfsprekend)vervolgd.

Bestuur WCR

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.