June 5, 2023

s.v. WCR en Klupp Sportswear verlengen samenwerking

s.v. W.C.R. blijft de komende jaren spelen in de tenue’s van Klupp Sportwear. Door de overeenkomst die onlangs werd ondertekend door de voorzitter van WCR: Martin van de Grind, de voorzitter van de Vrienden van WCR: Gerrit Geeve en Pim Blokland namens Klupp zullen alle elftallen van de club tot en met het seizoen ’23 – ‘ 24 spelen in het sportmerk dat in de regio steeds vaker op de velden zichtbaar wordt. Bijzonder aan het tenue is dat er een embleem is aangebracht waarop het 75-jarig jubileum dat de club dit jaar viert nog eens extra onder de aandacht brengt. Uiteraard blijft het vertrouwde gele shirt met blauwe short de basis van de nieuwe kledinglijn.

Kan een afbeelding zijn van 3 mensen

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.