October 26, 2021

Onze clubkaart is er!

Onze clubkaart is er. Deze is enkel te gebruiken in de kantine van WCR. Zoals jullie zien hebben we bij het ontwerp van de clubkaart rekening gehouden met de belangrijkste pijlers van onze club. Het feit dat we 75 jaar bestaan als zelfstandige vereniging, een sponsorbord van Geeve achter het doel (aan Geeve danken we onze clubkleuren en worden vanaf het begin gesponsord, de voetballende jeugd waarin zelfs de diversiteit waar wij voor staan tot uitdrukking wordt gebracht. De clubkaart van WCR is voor iedere seniorspeler,  die vorig en DIT jaar de gebruikelijke hele contributie heeft betaald,  en wordt aangeboden met een bedrag van € 75,- er op. De jeugd en de rustende leden krijgen op een later moment dit jaar de clubkaart uitgereikt. Er is op dit moment wel tijdelijk een logistiek probleem. De clubkaarten zijn er maar………….. de bestuursleden die bij machte zijn de clubkaart te activeren, maken op dit moment deel uit van de ziekenboeg. Afhankelijk of de behandeling aanslaat zou de penningmeester volgende week zaterdag 9 oktober aanwezig kunnen zijn tussen 14.00 en 16.00 uur.  Diegenen die tot en met 30 september 2021 aan de voorwaarden hebben voldaan kunnen dan hun kaart ophalen.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.