June 5, 2023

Kantinebezoek in de huidige coronatijd (update)

Over dit onderwerp bereiken ons vele vragen. Wij zijn vanzelfsprekend niet de enige voetbalclub die worden geconfronteerd met vragen over kantinebezoek in de huidige coronatijd. Om aan de meeste vragen het hoofd te kunnen bieden heeft de KNVB de maatregelen waaraan men zich bij kantinebezoek aan moet houden vanmiddag op een rijtje gezet:
• Sportkantines vallen onder de regelgeving voor de horeca;
• Voor horeca zowel binnen- als buitenterrassen (eet- en drinkgelegenheden) is een coronatoegangsbewijs(CTB) verplicht;
• De horecavoorziening kan open tussen 6.00 en 17.00;
• zowel in de sportkantine als op het terras geldt dat men gebruik maakt van een vaste zitplaats (placering) om toegang te verkrijgen tot de kantine en het buitenterras is vanaf 18 jaar een CTB verplicht;  (NB. Voor een afhaalpunt binnen geldt een uitzondering van de CTB plicht op voorwaarde dat de CTB-plichtigen gebruik maken van een mondkapje).

Tot slot: Het bestuur van WCR rekent op eenieders volledige medewerking om de bovengenoemde maatregelen zo goed mogelijk na te leven. Dat is niet eenvoudig maar wel noodzakelijk in het belang van eenieders gezondheid.

Bestuur WCR

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.