October 2, 2022

WCR – Zinkwegse Boys

Einduitslag 1-0

Zaterdag 30 april, thuiswedstrijd tegen medekoploper Zinkwegse Boys. WCR trad aan in en 1-4-4-2 opstelling.
Na 3 min brak Jeremy door, hij werd onreglementair gestopt. De Scheidsrechter vond geel genoeg waar vriend en vijand een andere kleur niet gek had gevonden. WCR vocht voor iedere meter en had mede daardoor het betere van het spel. WCR kreeg kleine kansjes die helaas niet benut werden. Vlak voor rust kon Jeremy nog een rush vanaf de middellijn inzetten, helaas werd ook deze kans niet benut.
In de rust waren de spelers eensgezind, dit moeten wij winnen! Ook in de 2e helft vocht WCR voor elke bal, ook nu kreeg WCR de betere kansen. In minuut 85 dacht iedereen dat Darragh de dik verdiende 1-0 op het bord gezet had, echter de bij elke gevaarlijke aanval vlaggende assistent van Zinkwegse had ook nu weer z’n vlag omhoog. Zoals de hele wedstrijd volgde de scheidsrechter dit advies. Gelukkig kwam in minuut 90 de dik verdiende 1-0 alsnog op het boord. Na een steekbal van Diego kon Melvin nog net zijn teen tegen de bal zetten.
Dit was echt een overwinning van het collectief. Hopelijk kunnen we dit volgende week een positief vervolg geven.

Foto’s van Aad Kraaijenbrink kunt u HIER zien.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.