December 2, 2022

ZBVH – WCR

Einduitslag: 1-2

Vandaag de wedstrijd tegen ZBVH, helaas hadden we vele afwezigen, maar dit geeft ook weer kansen voor anderen. Ook een ander systeem kon min of meer gedwongen uitgeprobeerd worden. In het 1e half uur had ZBVH optisch de overhand, zonder veel kansen te creëren. Uit een vrije trap vanaf de zijkant viel de bal toch zomaar ineens in het doel, 1-0 dus. Hierna ging WCR beter voetballen, meer rust aan de bal en de juiste mensen kwamen aan de bal. Na al een paar kleine kansjes kreeg Darragh vlak voor rust een niet te missen kans. Dus rusten met een 1-1 stand.
Na de rust ging de wedstrijd gezapig verder. WCR kreeg een paar goede kansen. Helaas werd er maar 1 benut, in minuut 75 maakte wederom Darragh de verdiende 1-2. Hierna probeerde ZBVH met hoge ballen in de 16 de gelijkmaker te forceren, maar de verdediging van WCR gaf geen krimp. Zo werd er om half 5 afgefloten en had WCR de verdiende overwinning binnen. Nog 2 wedstrijden om het seizoen goed af te sluiten.

Foto’s van Aad Kraaijenbrink: HIER

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.