October 2, 2022

WCR – SCO’63

Einduitslag: 5-2

Zaterdag 28 mei, de laatste thuiswedstrijd van het seizoen tegen het al gedegradeerde SCO ‘63.     Voor WCR was het alleen belangrijk om deze laatste thuiswedstrijd winnend af te sluiten. De wedstrijd was vrij gezapig, SCO kon niet en WCR wilde niet. Wat dan helpt zijn doelpunten. 
SCO scoorde in minuut 14 na een corner. WCR moest wel reageren. Het baltempo ging omhoog en er werden kleine kansjes gecreëerd. In minuut 30 en 34 leidde dit tot 2 goede aanvallen en 2 prima goals van Joey Verbrugge.  En onoplettendheid in minuut 42 betekende nog de 2-2. Na de rust speelde WCR in een hoger tempo. SCO kon alleen nog maar de lange bal hanteren.
In minuut 62 maakte Joey zijn 3e doelpunt en na een cadeautje van de keeper maakte Joey in minuut 63 zijn 4e. De wedstrijd kabbelde hierna voort en het wachten was op het einde. Toch kwam er nog een 5e goal voor WCR, na een prima aanval kon Jordy Boin zijn goede optreden belonen met een doelpunt.
Nu op naar de wedstrijd tegen Hekelingen. Zij kunnen kampioen worden, zal WCR roet in dat eten gooien?


Foto’s van Aad Kraaijenbrink: HIER

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.