December 6, 2022

Jubileumdag een groots succes!

De georganiseerde Jubileumdag met het 5e Joost van Looijen toernooi & aansluitende feestavond was een groot succes! De festiviteiten rondom het 75 jarig bestaan van WCR moesten vorig jaar wegens de coronapandemie worden uitgesteld. Dit jaar lukte het wél om er een geweldig spektakelstuk van te maken. Geheel in lijn met de traditie werd het Joost van Looijen toernooi aan het eind van het seizoen gespeeld. 24 teams deden mee aan dit 7×7 toernooi, elk met hun eigen naam en tenues. Uiteindelijk kon er maar één team met de beker naar huis, maar bovenal bleek de sportiviteit de grote winnaar deze dag. Na een gezellig toernooi kon savonds het feestgeraas losbarsten. In de omgetoverde sporthal maakten DJ Martin en zanger Zeeg van Seben er een knalfeest van. Het bleef nog lang gezellig op WCR…..
Foto’s van Aad Kraaijenbrink: HIER

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.