October 2, 2022

Nieuw seizoen….nieuwe kansen

A.s. zaterdag start de selectie aan het nieuwe seizoen onder de bezielende leiding van de trainers Richard van de Werff en Koos Lok. Beide mannen hebben een dusdanige staat van dienst dat het bestuur alle vertrouwen heeft dat het nieuwe voetbalseizoen een meer dan goed seizoen voor ons gaat worden. Ook staat er een nieuwe keeperstrainer paraat in de persoon van Ruud Boessen. Naar degene die de rol van elftalleider gaat vervullen wordt nog gezocht. Misschien iets voor de vader of opa van een van de spelers. Of…. in het kader van diversiteit een van de moeders of oma’s van een van de spelers. Deze staf wordt gecomplementeerd door onze ervaren verzorgster Mirjam. Om 14.00 uur wordt met de training gestart. In de spelersgroep hebben zich wat wisselingen voorgedaan. Een paar “oudjes” hebben plaatsgemaakt voor een wat jongere garde waarvan veel wordt verwacht. Zeker als de meer ervaren spelers als Bas de Koning en Darragh Zondervan bereid zijn “de lead” te nemen. Dank wil het bestuur uitspreken over de stafleden die dit seizoen geen deel meer uitmaken van de selectie. Dank aan verzorger Thijs, de elftalleider Simon en last but not least keeperstrainer Dick Stol. Het bestuur spreekt namens de leden de wens uit dat we een sportief hoogstaand seizoen tegemoet treden waarbij we iedereen veel succes en (voetbal)plezier toewensen.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.