February 1, 2023

WCR – PPSC

Einduitslag: 0-0
Foto’s van Aad Kraaijenbrink: HIER


WCR en PPSC delen de punten
Na een fantastisch trainingskamp in Benidorm werd er in Rhoon afgetrapt. Het temperatuurverschil was om en nabij 20 graden. In de stand van de ranglijst is er maar een verschil van een punt met PPSC. WCR en PPSC bleken gewaagd aan elkaar. In de beginfase had WCR moeite om grip te krijgen. Naar mate de eerste helft vorderde verbeterde het spel van WCR en wist het voetballend toch de betere partij te zijn. De gevaarlijkste kansen waren voor WCR. Drie 100% kansen werden op miraculeuze wijze voor de doellijn van PPSC weggehaald. Eerst was het Darragh na een goede corner van Melvin. De tweede keer was het Jordy en de derde maal werd een teruggetrokken bal van Kevin net niet binnen gewerkt door Bas.

In de tweede helft veranderde het spelbeeld niet. Als PPSC gevaarlijk werd, dan was het voornamelijk vanuit de lange bal. Halverwege de tweede helft trok de scheidsrechter na een lichte professionele overtreding een rode kaart voor WCR. De scheidsrechter had deze middag de kaarten los in de zak en deelde graag uit. Met tien spelers wist WCR prima stand te houden. Helaas werd ook in de tweede helft niet gescoord.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.