March 26, 2023

Droevig nieuws over oud WCR leden

Het begon op 4 maart j.l. met het droevige bericht dat Frans Bresser is overleden. Frans heeft jarenlang als voetballer in de selectie bij WCR gevoetbald. Hij zat in de lichting van o.a. Wim Maas, Henk en Wim Panen, Teun Moret, Martien Geeve, Piet Kranenburg, etc. Dat was ook de ploeg die WCR aan de Zwaluwenlaan vanuit de afdeling RVB naar de afdeling KNVB hebben laten promoveren. Daarnaast heeft Frans ook jarenlang als trainer het damesteam van WCR onder zijn hoede gehad. De laatste jaren was Frans ook een van de vele vrijwilligers bij WCR, onder andere lid van de papierploeg. We kunnen vaststellen dat ons weer een WCR man is ontvallen. Frans tobde de laatste jaren met zijn gezondheid, mede daardoor had hij zijn woning aan de Essendijk in Rhoon verlaten en was hij samen met zijn vrouw Joke in de Tweespan gaan wonen. Frans is 78 jaar geworden. Wij wensen zijn vrouw Joke, zonen Martien en Leon en kleinkind Coral en de familieleden en vrienden heel veel sterkte toen om dit enorme verlies te verwerken.

En op 7 maart j.l. ontvingen het droevige bericht dat Joke van de Griendt-van Rosmalen is overleden. Echtgenoot van Joke, WCR man Ton van de Griendt is op een veel te jonge leeftijd van ons heengegaan. Ton heeft veel betekend voor WCR, als voormalig voetballer en leider en vrijwilliger bij o.a. de bouw van het sportcomplex aan De Omloop. De familie van Rosmalen heeft de vereniging ook altijd een warm hart toegedragen. Niet alleen als bloemisterij Van Rosmalen aan de Rijsdijk maar ook via de bedrijven van de kinderen en aangetrouwde familieleden. Joke is 70 jaar geworden. Wij wensen zoon John en Joke haar levenspartner Harry Verhagen en de familieleden en vrienden heel veel sterkte toen om dit enorme verlies te verwerken.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.