March 26, 2023

Minipupillenvoetbal bij WCR weer van start!

De minipupillen van WCR zijn weer van start gegaan en zij kunnen wel wat extra spelertjes gebruiken! Kinderen van 6 en 5 jaar (of bijna 5 jaar) zijn welkom om spelenderwijs te leren voetballen. Bij WCR staat spelplezier altijd voorop. Onder leiding van ervaren en positief ingestelde trainers leren de kinderen dribbelen, passen, schieten, scoren & juichen! Bij WCR kun je direct aansluiten want er is geen wachtlijst. Buiten de schoolvakanties om trainen de minipupillen 1x per week op zaterdagochtend tussen 10:00uur en 11:00uur op het veldje naast onze sporthal aan de Omloopseweg. Kom gerust een paar keer vrijblijvend meetrainen om te kijken of het iets is. Uw kind aanmelden of heeft u nog vragen? Stuur dan even een appje naar trainer Adam (0643978685).

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.