June 5, 2023

6e Joost van Looijen Toernooi

De voorbereidingen voor het 6e Joost van Looyen toernooi zijn in volle gang. Een eerbetoon aan een man met een groot WCR-hart. Het jaarlijks terugkerend 7×7 toernooi voor volwassenen zal plaats vinden op zaterdag 10 juni van 11.00 tot 17.00. Iedereen is welkom: vriendenteams, selectieteams, bedrijventeams, vrouwenteams en ook familieteams. Er zal uiteraard weer een dj aanwezig zijn en de barbecue zal weer buiten staan. Er is plaats voor 24 ploegen. Na het toernooi zal er een feestavond zijn voor iedereen die wil komen. Alle vrijwilligers zullen op die dag hun uiterste best doen om alles goed te regelen voor de deelnemers en bezoekers van het toernooi. Alle deelnemende ploegen krijgen weer bonnen van de sponseren. Een meter bier, fles sinas en cola en een bittergarnituur. De voorgaande jaren ging het snel met de inschrijvingen. Dus wees er snel bij vanaf vandaag inschrijven bij Jan de Groote 06-10572274. Onder vermelding van teamnaam en in welke kleur tenue je gaat spelen.

mvg,

de toernooicommissieShare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.