December 2, 2022

25 Mei WCR familiedag

In tegenstelling tot eerdere berichten kunnen ook complete 7-tallen deelnemen aan de familiedag op zondag 25 Mei. Vanuit de jeugd nemen twee elftallen met trainers/ouders/begeleiders deel, klasse.

familiedagwcr25mei

Zondag 2 speelt op dezelfde dag voor de nacompetitie en ook zondag 4 heeft competitieverplichtingen. Toch wordt er gerekend op 6 deelnemende teams. Voor de kinderen zullen enkele spelattributen worden opgesteld. Alle deelnemers worden rond 11.45 uur verwacht en om 12.30 vangt het toernooi aan. Na afloop gaan de kolen op het vuur. Onze koks staan klaar om iedereen, dus spelers, vrouwen, toeschouwers, kortom iedereen die aanwezig is van lekkers te voorzien. Kom naar WCR voor deze afsluiting van het seizoen en moedig tussen de bedrijven door WCR zondag 2 aan in zijn wedstrijd voor promotie.

Wij rekenen op uw komst!
Simon van de Oever en Thijs van der Keur

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.