December 2, 2022

Overschrijvingen / uitschrijven

Overschrijvingen / uitschrijven :

Indien u zich over wilt schrijven naar een andere vereniging of af wilt melden als actief voetballend lid bieden wij u de mogelijkheid dit op onderstaande data, in de commissiekamer van WCR, te doen :

22 mei 2014
3 juni 2014
5 juni 2014
10 juni 2014
12 juni 2014

Alle avonden tussen 20.00 uur en 22.00 uur

Spelerspasjes

Wij verzoeken u van te voren het formulier in verband met beƫindiging lidmaatschap (zie onder Lidmaatschap op onze website), indien nodig samen met het door uw nieuwe vereniging ingevulde KNVB-overschrijvingsformulier, mee te nemen.

Uitschrijven of overschrijven zal alleen geschieden indien aan alle voorwaarden, als genoemd onder beƫindiging, is voldaan:
– Uw contributie dient volledig voldaan te zijn
– Eventuele openstaande KNVB-geldboetes dienen voldaan te zijn
– Aan u beschikbaar gestelde clubeigendommen (tassen, trainingspakken en dergelijke) compleet in te leveren

Op deze avonden zullen wij uiteraard ook de inschrijving van onze nieuwe leden in behandeling nemen en kunnen KNVB-overschrijvingsformulieren worden afgehaald die uw oude vereniging nodig heeft om uw overschrijving naar WCR te kunnen afhandelen.

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.