December 2, 2022

Uitslag klaverjas competitie 2013-2014

De ene wk is bezig de andere staat op punt om te gaan beginnen maar de klaverjassers van WCR hebben hun wk tot een goed einde gebracht. 31 mei jl . heeft hiervan de prijs uitreiking plaats gevonden. Door de voorbereidingen voor de Alpe ‘d huzes waren de heren van de firma Stout tweewielers verhinderd om de hoofdprijs de fiets uit te reiken. Dhr. A.W. Stout zal deze berg opnieuw gaan beklimmen en ook enkele monteurs van de firma zullen daar aanwezig zijn om alle gebreken bij de fietsers te verhelpen…

Lees verder op de klaverjas pagina, klik HIER

klaverjassen-2014-8

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.