December 2, 2022

WCR zit niet stil

Wcr zit niet stil
In de rustige zomermaanden en eerder al met de winterstop zit iedereen onderuit. Genieten van de WK of in de winter van het schaatsen.

onderhoudwcr2

Zo niet de onderhoudsploeg van WCR. Werd in de wintermaanden de kleedkamer en douchegelegenheden onder handen genomen door Justin Jongerius, Daan Jose en Bas de Jong.Nu zijn Jaap, Wim, Jan, Cor gestart met het verwijderen van de oude CV ketel en boiler. Drie dagen keihard bikkelen. Aanstaande maandag wordt er volgens planning gestart met het plaatsen van de nieuwe installatie. Deze noodzakelijke investering zal een forse besparing van het gasverbruik gaan realiseren. René Wesdorp coördineert deze ingrijpende operatie en met behulp van werkploeg en andere vrijwilligers hebben wij er al vertrouwen in dat deze investering zijn vruchten gaat afleveren. Mannen bedankt ( en als jullie klaar zijn verzinnen wij wel weer een andere klus 🙂

Het bestuur

klik HIER voor de complete fotoreportage.

0nderhoudwcr1

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.