February 1, 2023

WCR onderscheid enkele leden

Tijdens de Algemene Leden Vergadering (ALV) van 7 juli heeft de vergadering unaniem Ronald Fischer benoemd tot ere-voorzitter van WCR. Ronald van harte gefeliciteerd met deze onderscheiding. Verder droeg het bestuur de leden Annie Streefkerk, Henk Streefkerk, Hans Heezen, Hans Smit, Hans Geeve, Hans Heezen, Frans Bresser, Peter Streefkerk, Jos Wijntjes, Bas de Jong, Rob Bos, René Wesdorp, Neem Wesdorp, Jan Backbier, Jan Huizer voor tot benoeming van deze gewaardeerde leden tot lid van verdiensten. Deze leden hebben in het verleden, maar sommigen tot aan de dag veel werk verricht voor onze club. Mensen bedankt en van harte gefeliciteerd.

Het bestuur

klik HIER voor alle foto’s

wcrleden-1

wcrleden

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.