November 21, 2019

WCR herdenkt Daisy en Bryce

Gisteravond hebben ruim 100 mensen Daisy en Bryce alsook de anderen 296 slachtoffers van de vlucht MH17 herdacht.
Veel leden van de club zelf. Ook steun vanuit de gemeente, steun van alle drie de andere voetbalverenigingen uit Albrandswaard.
Steun van 2 wethouders en een oud-wethouder. Steun van De SportStichting Albrandswaard. Kortom heel veel medeleven uit de samenleving.
Aandacht ook vanuit de pers. Radio en TV Rijnmond, RTV Albrandswaard, De Schakel en mogelijk nog meer media.
Met respect deden ze hun verslagen. Voor de zijde van de bestuurskamer werden bloemen neergelegd en later de kaarsjes aangestoken. De herdenking werd gehouden rond de middenstip van het eerste veld. Na een korte toespraak van de voorzitter, Alex van Bemmel, werd een kring rond de middenstip gevormd. Hand in hand stonden de mensen 2 minuten stil. Indrukwekkend. Samen verbonden, samen sterk, samen delen en samen verwerken. Samen moeten we deze klap te boven zien te komen. Dat zal niet meevallen. De start van het nieuwe seizoen hadden wij graag anders gezien. Het mocht niet zo zijn. Onze gedachten gaan uit naar de nabestaanden. Voor altijd in onze gedachten Daisy en Bryce, moge zij rusten in vrede, nu voor altijd samen.

Het bestuur SV WCR

herdenking-2

Share

One thought on “WCR herdenkt Daisy en Bryce

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.