December 2, 2022

Beterschap

Tijdens de laatste wedstrijd van dit seizoen raakte Kaylian Deelen, speler van WCR zaterdag 5 al na goed 5 minuten ernstig geblesseerd. Zijn knieschijf was uit de kom. De ambulance was snel ter plekke, en voorzag hem van de eerste medische hulp. Vervolgens kwam de ziekenauto die hem naar het Maasstad Ziekenhuis afvoerde. Daar is hij in het gips gezet. Dezelfde avond mocht hij gelukkig al naar huis.

Kaylian Deelen woont aan de Dorpsstraat 197 – 3191 VE Hoogvliet Rtd.

Een kaartje zal hem goed doen. 

 

Namens het bestuur van SV WCR wensen wij Kaylian veel sterkte en hopen hem weer snel op ons complex te mogen begroeten.

beterschap_01

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.