July 5, 2020

WCR( za) verliest van Charlois

Op Sportpark Charlois verloor WCR ( Za) Nipt van Charlois ( za): 2-1 Door deze nederlaag zakt WCR naar de vijfde plaats. De plaatsen twee t/m vijf zitten ‘elkaar op de hielen’ en het verschil is zeer beperkt

Charlois begon voortvarend aan deze wedstrijd met de wind in de rus. Al in de eerste minuut werd het gevaarlijk voor de goalie van WCR Kristian Stilting. Al na enkele minuten kwam Charlois op voorsprong uit een vrije trap die door Stilting terug het veld werd gestompt scoorde Charlois de 1-0. De weerstand van WCR was beperkt door de zeer sterke wind was het vooral verdedigen. Pas na ruim een kwartier kon WCR verder van het doel spelen zonder echt gevaarlijk te worden. Het geluk lachte Charlois toe om via een van richting veranderde bal, op slag van rust de twee nul te scoren. Dit was zeker niet tegen de verhouding in maar met moment was ongelukkig.

wcrnieuws

 

Na de pauze zagen de toeschouwers een ander spelbeeld . WCR startte sterk en dwong Charlois terug WCR vocht ook voor haar laatste kans en zij werden steeds gevaarlijker. In de 68e minuut was het bijna raak Jamie Wolff stoof alleen op keeper van Charlois af maar deze redde met de voet, Enkele minuten later belandde de bal uit een vrije trap van Mitchel Warner op de lat. . Negen minuten voor tijd kreeg WCR haar aansluitingstreffer. Kevin de Jager liet met ‘een droog schot’ de keeper van Charlois kansloos; 2-1.. WCR deed er alles aan om de nederlaag te voorkomen. Met kunst en vliegwerk behield Charlois de voorsprong en bleef WCR met lege handen achter. De wedstrijd werd verloren in de eerste helft.

Voor nacompetitie zal WCR in de komende 4 duels punten moeten scoren en moeten afwachten wat de concurrentie doet. Aanstaande zaterdag speelt WCR thuis tegen DRL

Opstelling: Kristian Stilting, Najib Azaroiali, Ancy Zeldenrust, Ferry Steenbergen, Claudio Tutone( Roger Geerling) Mitchel Warner, Izaak Rozendaal( randel Burke), Kevin de Jager, Jamie Wolff ( Laurens Boer), Stas Mamedov

Rob Warner

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.