December 2, 2022

WCR(zat) wint van DRL

WCR blijft uitzicht houden op een verlenging van de competitie na winst op DRL(3-1). Hiervoor blijft WCR echter wel afhankelijk van de resultaten van de concurrentie. De doelstelling is dan ook om uit de resterende wedstrijden het maximale resultaat te halen.

Met dit gegeven begon WCR scherp en geconcerteerd aan de wedstrijd. Direct na de aftrap verscheen Mitchel Warner al na een vloeiende combinatie direct alleen voor de keeper, maar deze voorkwam met een knappe redding de vroege voorsprong van WCR. Het eerste kwartier was in evenwicht. Opvallend was wel dat DRL in deze fase wel 6 corners mocht nemen die niet ongevaarlijk waren. Na deze reeks kwam WCR op voorsprong door de aanvoerder Kevin de Jager die een prachtige pass van Leon van Leeuwen knap afmaakte (1-0 ). WCR controleerde de wedstrijd na deze voorsprong maar DRL was zeker niet naar sportpart de omloop gekomen om het WCR makkelijk te maken. Zij streden voor elke meter, maar konden de gaten in de WCR verdediging niet vinden. WCR kreeg wel de kansen. De makkelijkste leek die van Randall Burke die voor open doel miste en de wedstrijd al vroeg had kunnen beslissen. De ruststand bleef dan ook 1-0.

wcrnieuws

Na de rust bleef WCR de betere ploeg, maar door de werklust van DRL bleef het een echte wedstrijd die zich vooral op het middenveld afspeelde. Het niveau was matig van beide kanten maar de strijd tussen beide ploegen vermaakte de toeschouwers wel. WCR beloonde zich wel na de rust. Wederom uit een prachtige pass van Leon scoorde nu Stas voor WCR en even later was het Randall Burke die de 3-0 noteerde. DRL bleef opzoek naar een resultaat en scoorde met nog een klein kwartier te spelen uit een rommelige situatie de 3-1. WCR kwam in het verdere verloop niet meer in de problemen en behaalde hierdoor het eerste maximale resultaat uit de vooraf genoemde doelstelling in de slotwedstrijden

Het resterende drie wedstrijden voor WCR zijn: BZC/Zuiderpark(uit), Hekelingen(uit) en Egelantier Boys(thuis)

Opstelling: Kristian Stilting, Najib Azzaroialli, Vincent Boer, Ancy Zeldenrust, Leon van Leeuwen, Nick Groenenboom (Claudio Tutone), Mitchel Warner(Arnold Strotbaum), Ferry Steenbergen, Kevin de Jager, Randall Burke, Stas Mamedov

Rob Warner

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.