February 1, 2023

Onnodig gelijkspel WCR(zat)

Met nog een 100% score op zak ging WCR op bezoek bij LMO. Het elftal was op diverse posities noodzakelijk aangepast door afwezigheid en blessures. Ondanks deze aanpassingen begon WCR sterk aan de wedstrijd al na 3 minuten kreeg WCR een geweldige kans, maar Kevin de jager kon de keeper Kevin van Santen van LMO niet passeren. LMO probeerde met veel lange ballen de fysiek sterke spitsen te bereiken. De verdediging van WCR bleef hierbij relatief makkelijk overeind. Na 10 minuten opende WCR de score door een doelpunt van Kevin de Jager(0-1). Na dit doelpunt was WCR heer en meester. De combinaties verliepen goed en het was wachten op doelpunten.Een gekraakt schot van Brandon Esmeijer belande op de lat en ook in tweede instantie kom LMO de goal ter nauwer nood voorkomen. Na een klein half uur was het Wessel de Jager die vanaf rand 16 meter de bal hard in het doel schoot (0-2) Even later zag Stat Mamedov de keeper van LMO ver voor zijn doel staan en probeerde deze met een afstandsschot te passeren, maar ook deze bal eindigde op de lat. WCR beloonde zichzelf niet in deze fase. Ruststand 0-2

wcr-elftalfoto-zaterdag-1-605x400

Tijdens de rust werd aangegeven om scherp te blijven en niet te verslappen ondanks dat WCR veel beter was dan LMO. Helaas werden deze woorden niet gehoord want binnen 5 minuten had LMO door verkregen cadeautjes de 2-2 op het bord staan. Eerst door slordig te zijn in de opbouw en even later via een verkregen penalty. Direct daarna kreeg WCR weer haar kansen, toch kon je zien dat de ploeg aangeslagen was. De rust keerde niet terug en binnen het kwartier kreeg LMO wederom een terechte penalty die door Narvell Naarder onhoudbaar werd ingeschoten ( 3-2). Wat kon WCR hier tegenover stellen? Niet veel was het antwoord!. WCR was geen schim meer in vergelijking met de ploeg van voor de rust. Onzekerheden en veel balverlies waren schering en inslag. Toch waren er ook kansen voor de ingevallen Jeffrey Rosario die helaas niet werden benut. Gelukkig kreeg ook WCR een strafschop na het neerhalen van Stas Mamedov. Mitchel Warner liet deze kans niet onbenut en bezorgde WCR de ( 3-3) Het venijn zat hem ook in deze wedstrijd in de staart. In blessuretijd scoorde Jeffrey Rosario een 100% geldig doelpunt. Helaas voor WCR werd deze afgekeurd voor een vermeende overtreding(?) die de scheidsrechter Durgunsu zelf niet had gezien. De assistent scheidsrechter van LMO had een overtreding gezien, die er nooit is geweest. Dit is ook een manier om punten te pakken. Uiteraard moet WCR niet alleen naar dit moment kijken maar naar zichzelf. Het had deze middag moeten winnen maar verzaakte door kansen te missen en het afleveren van een zeer matige tweede helft.

Volgende week staat de topper op het programma tegen het nummer vier Charlois(za) die onverwachts verloor van Hekelingen(1-2)

Opstelling: Jordy van Ginkel, Nick Groeneboom(Vincent Boer), Ancy Zeldenrust, Gino Tutone, Mitchel Warner, Brandon Eschmeijer (Jeffrey Rosaria), Wessel de Jager, Arnold Strotbaum, Kevin de jager, Laurens Boer, Stas Mamedov

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.