December 2, 2022

Spelershome WCR

Ruime 2 weken geleden heeft WCR het spelershome boven in de sporthal in gebruik genomen. Begin 2015  is aan het bestuur gevraagd of de saunaruimte omgebouwd mocht worden tot een spelershome. Dit om bijvoorbeeld  wedstrijdbesprekingen te houden. Het bestuur heeft hier mee ingestemd.   Enkele vrijwilligers hebben zich hier voor ingezet. Met hulp van de werkploeg en enkele gulle gevers, die diverse materialen beschikbaar stelden is dit gerealiseerd. Het bestuur dankt alle mensen die hieraan hebben bijgedragen.

spelershome-1

spelershome-2

spelershome-3

spelershome-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

spelershome-5

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.