October 2, 2022

Nieuwjaarsreceptie

Op vrijdag 1 januari organiseert WCR haar traditionele nieuwjaarsreceptie voor alle belangstellenden. Om het jaar goed te beginnen, en om de kater te drukken beginnen we dit jaar met twee voetbalwedstrijdjes.
De eerste wedstrijd is die tussen 50+ (oud) WCR spelers (met o.a. Eric Kuijpers, René Wesdorp, Daan José, Erwin Roedolf, Alex van Bemmel) tegen 50+ niet WCR spelers, dit zijn spelers/leden die nimmer voor WCR hebben gevoetbald. Jan Backbier en Peter Kwekel voeren dit team aan.

Later volgen de namen van de anderen deelnemers (aanvang 14:30).

Daarna spelen we de traditionele Nieuwjaarswedstrijd tussen WCR zaterdag en WCR zondag (2x 30 minuten, aanvang: 15:15). Rond 17:00 heffen wij met elkaar het glas en geeft de vicevoorzitter een Nieuwjaarsspeech. U kunt op deze nieuwjaarsdag genieten van live muziek onder het genot van een hapje en drankje. Tot dan!

nieuwjaar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nieuwjaar2

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.