Overlijden Joost van Looijen

In de avond van 6 februari ’16 is ons het droevige bericht binnen gekomen dat onze groundsman, vrijwilliger  Joost van Looijen op 83e jarige leeftijd is komen te overlijden. Moge hij ruste in vrede. We wensen de familie van Joost sterkte met dit grote verlies.

 

Het bestuur van WCR

deelnmening

 

Share
Filed in: alle berichten

You might like:

Carnaval bij WCR Carnaval bij WCR
Uitnodiging nieuwjaarsreceptie Uitnodiging nieuwjaarsreceptie
Afscheid van jeugdspeler Kian Afscheid van jeugdspeler Kian
AS zondag 16 dec Wcr zo 1 – Steeds hoger 1 AS zondag 16 dec Wcr zo 1 – Steeds hoger 1

48 Responses to "Overlijden Joost van Looijen"

 1. Menno Kuiken says:

  Rust zacht ouwe reus. Ik ga je missen langs de lijn.

 2. Tammo Beishuizen says:

  Joost, rust zacht. Voor mij was je het gezicht van WCR. Bedankt voor de mooie gezamenlijke momenten langs de lijn.

 3. V.v.Rhoon says:

  V.v. Rhoon betuigt medeleven met het overlijden van Joost van Looijen en wenst WCR, nabestaanden en vrienden veel sterkte in het verwerken van dit grote verlies.

 4. Alex van Bemmel says:

  Een icoon is wcr ontvallen. Het vele werk dat je verrichtte werd de laatste maanden echt duidelijk. Je hebt je strijd dapper gestreden. We hadden jl. vrijdag afscheid van elkaar genomen. Ik wist dat maar jij ook. Rust in vrede Bobby.
  Alex

 5. Een groot verenigingsmens is niet meer onder ons, “het is goed zo ..” vertelde je drie weken geleden toen wij je hebben opgezocht. Deze strijd kon je niet winnen.
  Bij ons bedrijf heb je jarenlang gewerkt, daarnaast was je altijd actief bij WCR.
  Geel-blauw zat in Joost zijn hart, sterkte voor de familie, vrienden en kennissen.

 6. Het zal vreemd zijn zonder Joost bij Wcr .Wij wensen Familie en vrienden veel sterkte

  Rien & Triny van Zanten.

 7. Hans lierop says:

  Rust zacht Joost we gaan je missen bij je cluppie.

 8. Dimitri Lierop says:

  Geschokt door dit enorme verlies. Ik zal je missen mister WCR de club zal nooit meer hetzelfde zijn

 9. Nooit meer op de zaterdag en zondagmorgen samen praten over voetbal.

  Gisterenmiddag afscheid van je genomen. Voorgoed uit ons midden, maar niet uit ons hart.

  Joost rust in vrede.

  Ik wens de familie en WCR veel sterkte met dit grote verlies

 10. Eric Kuijpers says:

  Een WCR vriend is van ons heen gegaan. Joost bedankt voor alle mooie jaren bij de selectie van WCR en voor de fijne jaren op de vaste klaverjasavonden je was een graag geziene gast. Familie en kennissen veel sterkte met dit verlies. Joost rust in vrede.

 11. Adam Maarschalkerweerd says:

  Ik zal Joost altijd herinneren met een sigaar langs de lijn of met een jenever in z’n hand. WCR zal Joost als persoon, clubman en vrijwilliger erg missen. Het zal stil zijn op de club zonder Joost. Ik wens iedereen veel sterkte toe in de komende tijd.

  Rust in vrede grote man.

 12. martin van de grind says:

  Ik zal iedere zondag Joost missen als wij uit moesten spelen,dan stond hij al klaar bij de auto zodat ik hem niet kon vergeten.
  Ook zal ik hem missen als ik de kantine binnen kwam,want Joost zat altijd op ZIJN plaats.
  Het zal NOOIT meer zo zijn als vroeger.Wij zuulen je missen Joost

 13. Wendy en Sam verduijn says:

  een groot verlies voor WCR, we zullen je missen, en natuurlijk ook al je voetbal nieuwtjes “uit de media”. sterkte voor familie en vrienden.

 14. EEN GROOT MENS IS VAN ONS HEENGEGAAN.

  Gisteravond om 23.39 uur kreeg ik het bericht dat Josef van Looijen op 83 jarige leeftijd was overleden. met het heengaan van Joost, zoals we hem beter kennen, is een groot mens en een zeer groot WCR mens van ons heengegaan. Gelukkig hebben we hem drie weken geleden nog mogen spreken. Het hoefde niet meer, die pijn en al die medicijnen, het was goed geweest.
  We zijn het niet altijd met elkaar eens geweest maar wederzijds respect is er altijd geweest.

  Ik beschouw het als een voorrecht de mens Joost van Looijen te hebben mogen leren kennen en samenwerken. Een mens uit een stuk, een ongelofelijk harde werker voor wie zijn cluppie alles was en het hem pijn deed als het niet goed ging. Hij kon mopperen maar vele zullen zich bijzonder mooie momenten herinneren met een gulle lag.

  WCR zal Joost van Looijen nooit vergeten. Vriend rust in vrede.

 15. Paul van Nielen says:

  Mijn maatje Joost is er niet meer. Ik weet nog dat ik tegen hem zei een half jaar geleden Joost ze hebben mij opgegeven het zal niet zo lang meer duren. Toen zei hij jij ook al. Ik zei Joost ik ga er voor vechten en ik zal lang bij je blijven, al kan ik niet meer veel doen ik laat je niet in de steek. Maar helaas het mocht niet zo gebeuren jij heb de strijd niet kunnen winnen.
  Joost rust zacht.

 16. Frans Stukart says:

  Geachte familie, nabestaanden, bestuur en leden van WCR,

  Gecondoleerd met het verlies van Joost. Ik heb Joost vele jaren gekend via onze diverse wedstrijden van Spartaan’20 tegen WCR. Maar ook zo vaak op de diverse velden in onze regio. Vaak was Joost te vinden bij belangrijke wedstrijden, dan wel nacompetities her en der. Een sigaar erbij, en met elkaar gezellig praten over onze beide verenigingen. Een markant persoon is helaas heengegaan. Tijdens deze competitie heb ik nog met Joost van gedachten mogen wisselen bij een thuiswedstrijd van vv Rhoon. Ik zal het me nog lang heugen. Voor de familie en nabestaanden alle kracht dit verlies te dragen. Moge de mooie herinneringen aan Joost u allen de kracht geven dit een plek te geven. Beste Joost rust zacht. Met sportieve groeten, mede namens voetbalvereniging RKSV Spartaan’20 – Frans Stukart

 17. Stampaal 7 says:

  Achter iedere traan van verdriet, schuilt een lach van herinnering…….
  Joost, de man die vroeger bijna alle Stampaalgasten wel eens de papiercontainer uitjoeg……..
  Joost, de man die met alle plezier een bal uitleende zodat je lekker kon ballen…..maar niet op veld 1 want dan schreeuwde hij je het veld af…….
  Joost, de man die in de tijd dat wij jeugdspelertjes waren ons regelmatig trakteerde op patat en een frikandel…..
  Joost, heel bijzonder , heel gewoon
  Gewoon een heel bijzondere man!

  Sterkte voor de nabestaanden, verlies voor de club. RIP

 18. Rob van der Meer says:

  Het overlijden van Joost heeft mij geraakt. Joost hoorde niet bij WCR, Joost was WCR. Trots op ” zijn” gras, trots op zijn cluppie en altijd met de kenmerkende sigaar in de mondhoek en mooie lach.
  We hebben fijn samengewerkt en een knipoog van hem zei meer dan veel woorden van anderen. Ook daarna was er altijd nog het vriendelijke knikje en dezelfde lach.

  Met het overlijden van Joost sterft ook een stukje WCR, ik hoop dat iedereen bij de club hem als persoon blijft herinneren en die herinnering levend houdt. Uiteraard heel veel sterkte voor alle dierbaren en de vele vrienden die hij had.

  Hopelijk heeft hij de rust gevonden waar hij, gezien de reacties hierboven, naar verlangde.

 19. Leandro Cardoso says:

  Ik zal de woorden; ‘als je der vandaag geen 3 maakt’ ontzettend gaan missen grote vriend.
  Altijd stond je voor ons klaar en elke wedstrijd stond je langs de lijn.
  Het seizoen zal een stuk zwaarder worden zonder jou.
  Maar ik beloof dat we er alles aan zullen doen om het seizoen zo mooi mogelijk af te sluiten… Voor jou

  Namens de hele selectie van WCR zondag 1 wens ik alle familieleden en overige nabestaanden heel veel sterkte met dit groot verlies.

  Rust zacht Joosie!!! 4ever mijn maatje

 20. Hans de Lange says:

  Rust zacht oud buurtgenoot.
  Je zal gemist worden incl de altijd aanwezige sigaar.
  Alle nabestaanden veel sterkte gewenst.
  Ik zal blijven toeteren als ik de Essendijk weer eens uit kom.

 21. Stephan van Rosmalen says:

  Rust zacht Joost..
  Al vanaf mijn eerste ‘WCR-herinnering’ was je daar.
  WCR zal nooit meer hetzelfde zijn.
  Sterkte voor de nabestaanden

 22. Rob Warner says:

  Joost rust in vrede . ik zal de momenten dat wij samen naar de uitwedstrijden van zaterdag 1 reden koesteren. we gaan je heel , heel erg missen! Veel sterkte gewenst voor de nabetaanden.

 23. Hasan Boran says:

  Herinner me nog heel goed wat Joost zei toen ik vroeg: ” Joost heb je nooit last van je longen, je loopt heel de dag met een sigaar in je mond.. Zijn antwoord was ” ik rook al meer dan 60 jaar, ik heb mijn longen laten nakijken en ze zijn net zo schoon als die van een kind van 12 jaar..” Prachtig antwoord van een prachtige vent.. Ik wens de familie en alle andere nabestaanden veel sterkte met dit grote verlies!

 24. Hennie Baert says:

  Een van die mensen die onvervangbaar is. Wie gaat er nu vertellen dat je niet in het doelgebied mag inschieten? Wie let er nu op de papiercontainer? Joost heeft jarenlang lijnen over velden getrokken. Zijn levenslijn hier is aan een einde gekomen.
  Joost: jouw wedstrijd is nu ten einde. Je kunt nu rusten.

 25. martin reedijk says:

  Als een vader voor zijn gezin,
  zo trouw was jij aan W.C.R.!
  Joost….,ik zal je missen aan je tafel
  en ook je openhartige eerlijkheid!
  Rust zacht Joost….,
  Edwin, Winny en martin

 26. lexx soares says:

  Ga je missen grote vriend!

 27. Michel Westerduin says:

  letterlijk en figuurlijk een “groot” verlies! heel veel sterkte voor nabestaanden.

 28. Erwin says:

  Joost bedankt.

  Bedankt voor je vele werkzaamheden bij onze club.
  Bedankt voor de potjes klaverjas die we met elkaar gespeeld hebben.
  Bedankt voor de borrels en de biertjes die wij samen hebben gedronken.
  Bedankt,bedankt en nogmaals bedankt.
  Rust zacht

 29. Aad Kraaijenbrink says:

  Joost ik heb jou niet lang meegemaakt , maar vanaf begin had je hele verhalen tegen me over WCR , over hoe alles draaide en het wel en wee bij andere verenigingen, ik vond het geweldig.
  Als een markante vent kon je niet voor m,n camera vluchten, ik “moest je ff hebben he ”
  Sterkte voor allen

 30. Marijne Kok says:

  Nog steeds onder de indruk van dit bericht. Een Omloop zonder Joost is ook voor vv Rhoon leden niet voor te stellen. Alle nabestaanden, vrienden en WCR leden heel veel sterkte gewenst.

 31. vv PSV Poortugaal says:

  De leden, vrijwilligers en sponsors van PSV Poortugaal wensen de familieleden, de vrienden en alle WCR-ers sterkte met dit grote verlies. Ook wij zullen Joost als echte WCR man missen langs de lijnen. Joost rust in vrede.

 32. Marcel van Essen says:

  een WCR icoon is heengegaan. Ik heb altijd de lieve en betrokken man gezien achter de misschien af en toe wat nurkse voorkant. Het beste voor WCR, dat is wat je voor ogen stond bij alles wat je zei of wat je deed bij de club, ik ga je heel erg missen en ik weet zeker heel veel mensen met mij.
  Het zal stiller worden bij de club.

  Dag lieve Joost.

 33. Michel Mangelaars says:

  Het gezicht van de Omloop is heengegaan. Boze oog, kritisch, oprecht en hart op de juiste plaats. We hebben wat afgelachen de afgelopen jaren, naar wie moeten nu om te vragen op welk veld we mogen trainen?
  Namens het 2e elftal (ZO) heel veel sterkte voor de nabestaande en rest van jouw/ons cluppie.
  We gaan er alles aan doen met onze versleten 1e elftal spelers om een prijs te pakken al is het alleen om jouw te herinneren dat het spel weer niet om aan te zien was!

  Rust zacht!

  Michel Mangelaars namens 2e elftal WCR (ZO)

 34. Jaap Smaling says:

  Joost, wat heb ik veel respect voor alles wat jij gedaan hebt voor de club. Veel sterkte gewenst aan familie en WCR

 35. Ton van Rennes says:

  Het gezicht van WCR is niet meer . . . . . . Mijn condoleance aan een ieder die deze clubicoon gekend heeft. Veel sterkte toegewenst.

 36. Aart Stolk says:

  Het zal waarschijnlijk nooit gaan wennen, WCR zonder Joost. Rust zacht, we gaan je missen.

 37. Jan Huizer says:

  Geachte familie, nabestaanden en vrienden Gecondoleerd met het verlies van Joost.
  Vele insiders wisten reeds dat het ziektebeeld van Joost dusdanig was dat het toekomst beeld zeer ongunstig was. Gelukkig was ik in de gelegenheid , als was het strompelend achter een rollator, je nog even te bezoeken afgelopen vrijdag. Je was verward en het was mij toen al duidelijk dat er binnenkort slecht nieuws te verwachten was. Als dit bericht dan ook komt ben je toch geraakt.
  Heb nog maar weinig mensen ontmoet die zich zo betrokken voelde bij zijn voetbal Clubje .
  Dicht bij het veld wonende was je dagelijks bij WCR , wist werkelijk alles en was jarenlang als Vrijwilliger aan WCR verbonden. Ophalen oude kranten, krijten van de velden en noem maar op. Tevens bekend bij alle voetbal verenigen in hele omtrek , als bezoeker van wedstrijden en als de man met de Grote Bolknak Sigaar en de man van de Omloop.
  Met recht is er een voetbal icoon die van ons heen is gegaan.
  Joost rust zacht , en ik zal vele mooie herinneringen koesteren
  Jan Huizer

 38. Henri van Zeist says:

  Altijd als ik rond 18.30 uur op de club kwam was je er. Je wist dat ik er aan kwam. Ff een praatje over de afgelopen wedstrijd en de komende. Op zondag als ik de bespreking op het bord zette kwam je even vragen wat m’n plan was. Nooit had je commentaar en altijd respect. Zoals ik voor jou! Eind november vroeg je me nog : Ga je weg bij WCR? Nee Joost , ik blijf! zei ik. En jij? grapte ik. Je lachte. Nu en straks , als ik rond 18.30 uur op de club kom ben je daar niet. Niet meer praten , bakkie koffie samen. Nooit meer. Ik mis t al een poos.
  Bedankt voor alles , Joost!

  Rust zacht.

  Henri.

  Familie , vrienden en WCR-mensen heel veel sterkte toegewenst.

  Henri , Kimm en Kiki

 39. Marcovanrijn says:

  Na zoveel dagen weet ik nog steeds niet wat ik moet zeggen…elke woord is te kort wat jij voor mij betekend heb tijdens mijn trainerscarriere bij wcr…elke woord zou te kort zijn welke waardering ik voor jou heb…elk woord zou te kort zijn wat jij heb betekent voor de omloop….woorden schieten me te kort om mijn verdriet te omschrijven over dat ik niet meer met je kan praten,borrel drinken,voetbal praten en over alles in het leven met jou.

  Joost(de sigaar) maar meer dan dat heb jij voor mij betekent rust zacht vriend…

 40. Patrick van wensveen says:

  Ga je heel erg missen, al dat gemopper over de velden , discussies tijdens een bakje koffie s’ochtens, maar zeker ook al die keren dat we de grootste lol hadden.

  Rust zacht ouwe reus.

 41. Miriam says:

  Lieve joost , want dat was je, met een groot WCR hart………… Ik ga je missen. Altijd vroeg je aan me hoe het met de jongens was en of ik ze niet snel beter kon maken! Joost ik ga mijn best doen,…….. Ik wens de familie, WCR mensen, vrienden en een ieder veel sterkte met verwerken van dit grote verlies.

 42. Aikido Rhoon says:

  Ook wij hebben gisteren met ontzetting kennis genomen van het overlijden van Joost.
  Joost was een vaste factor binnen WCR.
  Altijd was hij als eerste aanwezig en waren alle deuren open als wij wamen trainen.
  Als dat niet zo was had Joost altijd de juiste sleutel.
  In het begin wat stug maar later een lieve warme man met een hart voor sport.

  Ook wij gaan je missen goede man!
  Rust zacht.

  Familie, maar zeker ook de andere vrijwilligers van WCR; heel veel sterkte met dit verlies!

  Aikido Rhoon

 43. Evelien Heezen-van Hal says:

  Familie, vrienden, clubleden en een ieder die hem gekend heeft… veel sterkte met het verlies van Joost/Mister WCR..
  Rust in vrede

  Evelien Heezen-van Hal

 44. Joey Merx says:

  Wat een groot verlies voor WCR, vrienden en familie. Rust zacht Joost

 45. Dick says:

  Ik ken je niet anders dan meneer Joost.
  Rust zacht meneer Joost.
  Veel sterkte voor iedereen, met het verlies van een bijzonder mens.

  Familie Daenen

 46. Raymond de Lange says:

  Rust zacht Joost. De legende van de Omloop is heen gegaan.

 47. Het kwam voor ons als een verrassing, het bericht van het overlijden van Joost van Looijen. Een voetbalman in hart en nieren en een begrip in Albrandswaard. Niet alleen bij zijn vereniging WCR maar ook bij vele anderen binnen onze gemeente.

  Joost en WCR: Het is één gezamenlijk begrip uit het verleden maar dat zal het ook in de toekomst blijven, ondanks het afscheid dat onze vrienden uit Rhoon van hun erelid moeten nemen.

  Joost was in al die jaren zo vergroeid met zijn WCR en de club ook met hem dat een afscheid onmogelijk lijkt.

  We wensen de familie van Joost en onze voetbalvrienden van WCR heel veel sterkte in de komende periode.

  Bestuur Voetbalvereniging Oude Maas
  Poortugaal

 48. maartem den ouden says:

  Joost ik heb je mogen kennen als een man met passie voor voetbal en enorm veel liefde voor wcr ik ga onze gesprekken missen ik wens de familie vrienden en kennissen heel veel sterkte in deze moeilijke tijd rust zacht ouwe reus

Leave a Reply

Submit Comment

© 2019 RKSV WCR. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.
Proudly designed by Theme Junkie.