Bezoek de algemene ledenvergadering van WCR op 8 maart 2016!

Het bestuur van WCR nodigt de leden van harte uit om de komende algemene ledenvergadering van WCR bij te wonen. Een aantal leden voor wie de site minder goed bereikbaar is ontvangen deze uitnodiging per brief. De algemene vergadering van 8 maart 2016 vindt ook deze keer plaats in onze kantine. De aanvang van deze bijeenkomst is 20.00. Dat het voor u als lid van WCR de moeite waard is deze vergadering bij te wonen mag blijken uit de agenda die wij als bestuur voor deze algemene ledenvergadering hebben vastgesteld. Een agenda die de leden vanzelfsprekend volop de gelegenheid biedt hun zegje te doen. De agenda ziet er als volgt uit :

agendapunt toegelicht door

(1) Opening Martin van der Grind( vice- voorzitter WCR)

(2) Ingekomen stukken Eric Kuijpers (secretaris WCR)

(3) Notulen vorige algemene ledenvergadering Eric Kuijpers (secretaris WCR)

(4)Verslag financiële situatie WCR Jan Backbier (penningmeester WCR)

(5)Toekomstvisie WCR Adam Maarschalkerweerd (alg. lid bestuur WCR)

(6) Bestuurssamenstelling Peter Kwekel (algemeen lid bestuur WCR)

(7) Wat verder ter tafel komt

(8) Rondvraag

(9) Sluiting algemene ledenvergadering

Leden van WCR die aan deze agenda nog nieuwe onderwerpen willen toevoegen, wordt verzocht dit voor 4 maart 2016 aan onze secretaris (Eric Kuijpers; e-mailadres:ericlyda@kabelfoon.nl) door te geven. Het bestuur hoopt op 8 maart 2016 op een hoge opkomst. Immers, we hebben allemaal belang bij een goed draaiend WCR.WCR is niet zo maar een club. Het is onze club!

Bestuur WCR

wcrnieuws

Share
Filed in: alle berichten

You might like:

Carnaval bij WCR Carnaval bij WCR
Uitnodiging nieuwjaarsreceptie Uitnodiging nieuwjaarsreceptie
Afscheid van jeugdspeler Kian Afscheid van jeugdspeler Kian
AS zondag 16 dec Wcr zo 1 – Steeds hoger 1 AS zondag 16 dec Wcr zo 1 – Steeds hoger 1

Leave a Reply

Submit Comment

© 2019 RKSV WCR. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.
Proudly designed by Theme Junkie.