Welkom Ben Batist

Het bestuur van WCR heeft uitbreiding gevonden. Ben Batist treedt per direct toe tot het bestuur als algemeen bestuurslid. Deze bestuursmutatie past in het beleid van de club om het bestuur geleidelijk te verjongen.

Ben-Batist

De tijd moet nog even leren waar de interesses van Ben liggen en op welk gebied hij voor de club inzetbaar zal zijn. Ben is een enthousiast en betrokken persoon en komt momenteel uit voor WCR zaterdag 4. Verder is hij actief geweest bij het organiseren van het FIFAtoernooi en het darttoernooi eerder dit jaar. Wij zijn blij met deze uitbreiding en wensen Ben veel succes bij het uitoefenen van de bestuurstaken.

Hoewel de bestuurstaken op het moment soepel lopen, mist het bestuur nog steeds een voorzitter. Gegadigden kunnen zich melden bij het overige bestuur.

 

Het bestuur,

 

Share
Filed in: alle berichten

You might like:

AS zondag 16 dec Wcr zo 1 – Steeds hoger 1 AS zondag 16 dec Wcr zo 1 – Steeds hoger 1
Zwarte Pieten voetballen mee bij WCR Zwarte Pieten voetballen mee bij WCR
WCR pakt stug DRL in 2e helft WCR pakt stug DRL in 2e helft
WCR Jeugdnieuwsbrief 2018 #2 WCR Jeugdnieuwsbrief 2018 #2

Leave a Reply

Submit Comment

© 2018 RKSV WCR. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.
Proudly designed by Theme Junkie.