Welkom Ben Batist

Het bestuur van WCR heeft uitbreiding gevonden. Ben Batist treedt per direct toe tot het bestuur als algemeen bestuurslid. Deze bestuursmutatie past in het beleid van de club om het bestuur geleidelijk te verjongen.

Ben-Batist

De tijd moet nog even leren waar de interesses van Ben liggen en op welk gebied hij voor de club inzetbaar zal zijn. Ben is een enthousiast en betrokken persoon en komt momenteel uit voor WCR zaterdag 4. Verder is hij actief geweest bij het organiseren van het FIFAtoernooi en het darttoernooi eerder dit jaar. Wij zijn blij met deze uitbreiding en wensen Ben veel succes bij het uitoefenen van de bestuurstaken.

Hoewel de bestuurstaken op het moment soepel lopen, mist het bestuur nog steeds een voorzitter. Gegadigden kunnen zich melden bij het overige bestuur.

 

Het bestuur,

 

Share
Filed in: alle berichten

You might like:

Jeugdwedstrijden Sv WCR, zaterdag 16 februari 2019 Jeugdwedstrijden Sv WCR, zaterdag 16 februari 2019
Jeugdwedstrijden en –training Sv WCR, zaterdag 9 februari 2019, Jeugdwedstrijden en –training Sv WCR, zaterdag 9 februari 2019,
Fotoreportage WCR 1 zaterdag-Zinkwegse Boys Fotoreportage WCR 1 zaterdag-Zinkwegse Boys
Vriendschappelijk Poortugaal-WCR 1 zondag Vriendschappelijk Poortugaal-WCR 1 zondag

Leave a Reply

Submit Comment

© 6372 RKSV WCR. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.
Proudly designed by Theme Junkie.