March 26, 2023

Overlijdensbericht Henk Panen

rouwkaarthenkpanen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

deelnmening

Share

One thought on “Overlijdensbericht Henk Panen

  1. Met het heengaan van Henk is een icoon van onze club heen gegaan. Ik kan mij nog herinneren als kind achter het doel van de tegenstander te hebben gestaan. Als Henk een corner nam stond hij vaak al met de armen omhoog, hij wist dat de bal in het doel zou verdwijnen. Of van grote afstand (rond middenlijn) schieten op het doel en de bal vloog er in. Hij is de man die met zijn geweldige kwaliteiten voor een groot deel verantwoordelijk is geweest voor de stijgende lijn die W.C.R. in de toenmalige R.V.B. had ingezet met een promotie naar de K.N.V.B. tot gevolg. Gevolgd met het behalen van de Goudenplak. Wat een prachtige herinneringen hebben vele van ons aan deze tijd die we allen kunnen koesteren. Helaas is een van de allerbeste voetballers uit de historie van W.C.R. nu van ons heen gegaan. Moge hij ruste in vrede. Ik wens de nabestaanden veel sterkte toe met het verwerken van het verlies en verdriet. Mooie herinneringen zullen hierbij zeker een troostende werking hebben. W.C.R. mag deze geweldenaar nimmer vergeten.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.