Vergadering club van 50+

Waarde Leden van de Club van 50+,

Met het nieuwe voetbalseizoen voor de deur, nodigen we jullie bij deze graag uit voor de eerste vergadering van de Club van 50+. De afgelopen maanden hebben we vooral gewerkt aan onze zichtbaarheid en de werving van nieuwe leden. Ook hebben we met jullie bijdragen al een aantal mooie dingen kunnen verwezenlijken. Nu ons ledenbestand inmiddels een respectabele omvang heeft, lijkt het ons een goed moment voor een eerste fysieke bijeenkomst. Van onze kant is het idee van deze bijeenkomst om toe te lichten met welke redenen de Club van 50+ is opgericht, welke doelen we nastreven, wat we de afgelopen maanden hebben gedaan, en hoe wij de toekomst zien. Ook openen wij tijdens deze bijenkomst graag de vloer voor input van jullie kant om hier actief over mee te denken. Wij hopen jullie daarom in groten getale te kunnen begroeten.

De bijeenkomst vindt plaats in de kantine van WCR, op woensdag 7 september (20:00).

Hopende hiermee jullie voldoende te hebben geïnformeerd,

Het bestuur van de Club van 50+.

 

IMG_0956klein

Share
Filed in: alle berichten

You might like:

Rouwkaart Cor van Overbeek Rouwkaart Cor van Overbeek
WCR verliest wederom één van haar iconen WCR verliest wederom één van haar iconen
Carnaval bij WCR Carnaval bij WCR
Uitnodiging nieuwjaarsreceptie Uitnodiging nieuwjaarsreceptie

Leave a Reply

Submit Comment

© 2019 RKSV WCR. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.
Proudly designed by Theme Junkie.