Verslag en foto’s WCR 1 zaterdag-Abbenbroek 1

Op een zonnig zaterdagmiddag was het de eerste competitiewedstrijd die op het programma stond WCR Za 1 – Abbenbroek 1.

Wegens gebrek aan kleedruimte begon de wedstrijd 35 minuten te laat. Hoewel Abbenbroek de eerste helft de beter voetballende ploeg was wist WCR toch het meeste gevaar te stichten. Dit resulteerde in de 23ste minuut in de 1-0 door Yasinne Bendidi. Abbenbroek bleef de aanval zoeken maar tot echt grote kansen kwam men niet. De rust leek bereikt te gaan worden met 1-0. Echter, in de 44ste minuut was het Nick Groenenboom die daar anders over dacht en de 2-0 aan liet tekenen.

Na de rust ging Abbenbroek direct over op het 1 op 1 verdedigen waardoor en meer druk kwam op de verdediging van WCR. Volop gepraat van de zijde van WCR leidde er toe dat er liefst 5 gele kaarten werden ontvangen waarvan 2 aan een de dezelfde speler dus rood. Heel erg dom want hierdoor was het wachten op doelpunten van Abbenbroek. De 2-1 kwam rond de 80ste minuut op naam van Dennis Holstein. Er werd 11 minuten blessure tijd bijgeteld en daarin wist Therence Tokaai namens Abbenbroek de gelijkmaker te scoren. Direct hierna volgende het laatste fluitsignaal. Al met al een volstrek onnodig puntenverlies voor WCR. Men heeft zichzelf volledig uit de wedstrijd gepraat en dat kost nu 2 punten. Iets waar men maar eens over moet nadenken en zeker verbeteren. Aanstaande zaterdag uit tegen Vierpolders om 14.30 uur.

Klik HIER voor de complete fotoreportage van WCR fotograaf Aad Kraaijenbrink

wcrabbenbroek2016-2

Pupil van de maand Tim van Oorschot

wcrabbenbroek2016

 

Share
Filed in: alle berichten

You might like:

Rouwkaart Cor van Overbeek Rouwkaart Cor van Overbeek
WCR verliest wederom één van haar iconen WCR verliest wederom één van haar iconen
Carnaval bij WCR Carnaval bij WCR
Uitnodiging nieuwjaarsreceptie Uitnodiging nieuwjaarsreceptie

Leave a Reply

Submit Comment

© 2019 RKSV WCR. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.
Proudly designed by Theme Junkie.