February 1, 2023

FIFA toernooi za 8 oktober

Na het succes van de eerste editie van het WCR-FIFA toernooi, zal op zaterdag 8 oktober bij WCR de tweede editie plaatsvinden. Nadat de competitiewedstrijden deze dag zijn gespeeld zal rond half 6 het toernooi beginnen en de strijd om de felbegeerde titel ‘FIFA-kampioen van WCR’ losbarsten.

Het FIFA-toernooi zal in teams van twee gespeeld worden op Playstation 4 consoles op de tv’s in de kantine.

Je kunt je aanmelden tot en met donderdag 6 oktober door een mailtje te sturen naar aanmelden_wcr@outlook.com. Inschrijven kost 5 euro, wij zorgen voor een lekker hapje. Voor de finalisten is er een prijs na afloop.

Iedereen mag meedoen. We gaan er weer een leuke avond van maken, tot dan!

fifa-2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fifa-2017-banner

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.