FIFA toernooi za 8 oktober

Na het succes van de eerste editie van het WCR-FIFA toernooi, zal op zaterdag 8 oktober bij WCR de tweede editie plaatsvinden. Nadat de competitiewedstrijden deze dag zijn gespeeld zal rond half 6 het toernooi beginnen en de strijd om de felbegeerde titel ‘FIFA-kampioen van WCR’ losbarsten.

Het FIFA-toernooi zal in teams van twee gespeeld worden op Playstation 4 consoles op de tv’s in de kantine.

Je kunt je aanmelden tot en met donderdag 6 oktober door een mailtje te sturen naar aanmelden_wcr@outlook.com. Inschrijven kost 5 euro, wij zorgen voor een lekker hapje. Voor de finalisten is er een prijs na afloop.

Iedereen mag meedoen. We gaan er weer een leuke avond van maken, tot dan!

fifa-2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fifa-2017-banner

Share
Filed in: alle berichten

You might like:

Rouwkaart Cor van Overbeek Rouwkaart Cor van Overbeek
WCR verliest wederom één van haar iconen WCR verliest wederom één van haar iconen
Carnaval bij WCR Carnaval bij WCR
Uitnodiging nieuwjaarsreceptie Uitnodiging nieuwjaarsreceptie

Leave a Reply

Submit Comment

© 2019 RKSV WCR. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.
Proudly designed by Theme Junkie.