December 6, 2022

WCR Za 1 doet zichzelf tekort.

Afgelopen zaterdag stond er een heerlijke zonnetje bij de wedstrijd WCR Za 1 – Simonshaven 1.

Na elkaar in de eerste minuten te hebben afgetast was het WCR dat de wedstrijd stevig in handen nam. Echter, het duurde tot de 16e minuut alvorens Leo Luvuvanu voor de eerste maal het net van Simonshaven wist te vinden 1-0. Simonshaven was duidelijk een paar maatjes te klein voor WCR en het was wachten op meer doelpunten. De tweede viel pas in de 32e minuut gemaakt door Yasinne Bendidi 2-0. De druk werd groter en groter en de noodrem was nodig om Leo Luvuvanu af te stoppen. Een strafschop was het gevolg en deze werd onberispelijk binnen geschoten door Yassine Bendidi 3-0. Dit was de  tevens de ruststand. Na de rust werd er een strafschop van WCR zijde gemist. De derde strafschop die WCR toegekend kreeg was weer een prooi voor Yassine Benididi 4-0. Hierna verloren de mannen van Simonshaven hun zelfbeheersing vanwege vermeend slecht fluiten van de scheidsrechter. Dit leidde tot liefst 2 rode kaarten van spelers en voor trainer van der Werff. Ondanks de numerieke meerderheid duurde het tot de 86 minuut waarin wederom Yasinne Bendidi voor de 4e maal deze middag de trekken overhaalde en de stand op 5-0 bracht. Het was op dat moment echt openhuis bij Simonshaven en het is aan ongeconcentreerd spel van WCR zijde te danken dat er slechts in de 88e minuut de 6-0 op het scorebord werd gebracht door een doelpunt van Fraisel Grotestam. Al met al een zeer terechte uitslag die echt veel hoger had kunnen/moeten uitvallen gezien de vele onnodig gemiste kansen. Laten we hopen dat dit een eenmalige tekortkoming is geweest.

Aanstaande zaterdag speelt WCR niet in competitieverband. Mogelijk wel vriendschappelijk zie hiervoor de WCR site.

wcrnieuws

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.