Mini-pupillen gaan van start!

Vanaf seizoen 2016-2017 is WCR weer begonnen met een jeugdteam. De WCR peutervoetbal (onder leiding van Freya van der Ende) heeft haar eerste vruchten afgeworpen in de vorm van een mini-pupillen-groep. Daarin leren kinderen van 4,5 tot 6 jaar samen het voetbalspelletje spelen. Vanuit een goede WCR traditie is plezier in het voetbal de belangrijkste component. De mini-pupillen spelen elke zaterdagochtend om 10:00 uur samen een partijtje en doen ook andere oefeningen. Alle kinderen (jongens en meisjes) met het geboortejaar 2010, 2011 en 2012 mogen meedoen! Trainingen staan onder leiding van Adam Maarschalkerweerd, Edwin Reedijk & Jan de Groote. Samen zorgen zij voor een geborgen omgeving waarin kinderen spelenderwijs het voetbalspelletje leren spelen. Voor meer info kunt u geheel vrijblijvend contact opnemen met Adam Maarschalkerweerd (06-43978685) of mailen naar wcr.jeugd@outlook.com .

minipup-2

Adam Maarschalkerweerd                    Edwin Reedijk                             Jan de Groote

            bannerminipup

Share
Filed in: alle berichten

You might like:

Rouwkaart Cor van Overbeek Rouwkaart Cor van Overbeek
WCR verliest wederom één van haar iconen WCR verliest wederom één van haar iconen
Carnaval bij WCR Carnaval bij WCR
Uitnodiging nieuwjaarsreceptie Uitnodiging nieuwjaarsreceptie

Leave a Reply

Submit Comment

© 2019 RKSV WCR. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.
Proudly designed by Theme Junkie.