Verslag WCR Za 1 – GHVV ’13 1

Zaterdag stond er een belangrijke wedstrijd voor zowel WCR als GHVV ’13 op het programma.

Voor de wedstrijd werd 1 minuut stilte in acht genomen wegens het overlijden van WCR lid Maarten de Wit.

Al direct in de 1e minuut moest doelman Erwin van Trigt tot het uiterste gaan om de bal uit de rechter bovenhoek te tikken.

Dat beloofde veel. Het spel golfde op en neer waarbij het WCR was dat de kansen kreeg. Al in de 13e minuut was het WCR spits Yassine Bendidi die de 1-0 op het scorebord bracht met een bekeken binnen tikkertje. Hierna kreeg WCR nog vele kansen en het nog voor rust zeker 3 maal moeten scoren. Was het gemakzucht, slordigheid of toch een gebrek aan kwaliteit we zullen het nooit weten. Na de rust met de scheidsrechter in een nu wel zichtbaar afwijkende kleur shirt, een geheel ander spelbeeld. Het was GHVV ’13 dat het heft in handen nam en drong WCR terug in haar verdediging. Helaas speelde de scheidsrechter een voor WCR negatieve rol want de mannen van trainer Ronald van der Zalm konden geen goed meer doen en kregen bijna alles tegen. Dit hielp WCR niet om onder de druk uit te komen. In de 702 minuut werd aan GHVV ’13 een strafschop toegekend. Deze werd echter door doelmand Robert van Mourik van WCR uiterst bekwaam uit de rechterhoek gerammeld waardoor de stand 1-0 voor WCR bleef. Uit een zoveelste onnodig toegekende overtreding was het GHVV ’13 dat middels een achterwaartse kopbal het net wist te vinden en de stand op 1-1 bracht. GHVV ’13 zette nog meer druk op de WCR verdediging echter deze wist in de resterende speeltijd stand te houden. Al met al op basis van de eerste helft onnodig puntverlies voor WCR. Goed om eens nader te kijken waarom de terugval in de tweede helft plaats kon vinden want het verschil tussen beide helften was echt te groot bij WCR. Komende zaterdag staat om 14.30 uur de wedstrijd SCO ’63 – WCR Za 1 op het programma.

wcrghvvbalsponsor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wcrghvvbalsponsor2

 

 

 

 

 

Share
Filed in: alle berichten

You might like:

Rouwkaart Cor van Overbeek Rouwkaart Cor van Overbeek
WCR verliest wederom één van haar iconen WCR verliest wederom één van haar iconen
Carnaval bij WCR Carnaval bij WCR
Uitnodiging nieuwjaarsreceptie Uitnodiging nieuwjaarsreceptie

Leave a Reply

Submit Comment

© 2019 RKSV WCR. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.
Proudly designed by Theme Junkie.