Clubheld

Je hebt onlangs gestemd op Jaap de Raadt en de eerste tussenstand is nu bekend. Kijk hier op welke plaats Jaap de Raadt nu staat. Staat Jaap de Raadt nog niet bovenaan, blijf dan iedereen oproepen om een stem uit te brengen. Jaap de Raadt kan 10.000 euro voor WCR winnen. Stemmen kan tot en met 16 november, dus ga aan de slag en zorg dat Jaap de Raadt op 16 november bovenaan eindigt!

Gratis Cadeau Omdat jij op Jaap de Raadt gestemd hebt, krijg je nu al een cadeau. 2 weken gratis AD Rotterdams Dagblad. Zo kun je de komende 2 weken op de hoogte blijven van de clubhelden en de ontknoping op de voet volgen. Dit cadeau is vrijblijvend en stopt automatisch. Wil je gebruik maken van dit cadeau? Klik dan hier.

jaap

Share
Filed in: alle berichten

You might like:

WCR behaalt wederom grote zege! WCR behaalt wederom grote zege!
Fotoreportage WCR 2 zondag-CVV Zwervers Fotoreportage WCR 2 zondag-CVV Zwervers
Stuur Jan een kaartje! Stuur Jan een kaartje!
WCR veegt Victoria 04 van de mat! WCR veegt Victoria 04 van de mat!

Leave a Reply

Submit Comment

© 2018 RKSV WCR. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.
Proudly designed by Theme Junkie.