Frans en Cor van Overbeek te gast bij RTV Albrandswaard

Maandag 21 november om 20.00 uur zijn de broers Frans en Cor van Overbeek te gast bij radiopresentator Erwin de Jongh in het sportprogramma De Stand op Maandag wat uitgezonden wordt door RTV Albrandswaard de mediapartner van WCR.

Van 20.00 uur tot 21.00 uur wordt er stilgestaan bij de viering van 70 jaar RK Sportvereniging WCR, de vader van Frans en Cor is een van de oprichters van de sportvereniging. Gastheer Erwin de Jongh, zelf ook een sportfanaat en voormalig voorzitter van de sportstichting in Albrandswaard zal een waardige sparringpartner zijn van Frans en Cor van Overbeek.

Het beloofd een leuk uurtje radio te worden met een terugblik naar het verleden, is voor jong en oud altijd weer mooi om naar te luisten.

U kunt dit programma via de FM of via een ‘live-stream’ op uw computer beluisteren, kijk voor meer informatie op de website www.rtvalbrandswaard.com waar de koppeling op weergegeven wordt zodat u live kunt luisteren.

albrandswaardradio

 

Share
Filed in: alle berichten

You might like:

Rouwkaart Cor van Overbeek Rouwkaart Cor van Overbeek
WCR verliest wederom één van haar iconen WCR verliest wederom één van haar iconen
Carnaval bij WCR Carnaval bij WCR
Uitnodiging nieuwjaarsreceptie Uitnodiging nieuwjaarsreceptie

Leave a Reply

Submit Comment

© 2019 RKSV WCR. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.
Proudly designed by Theme Junkie.