WCR (zo) en AGE-GGK delen de punten

ROTTERDAM – Onder erbarmelijke omstandigheden waarin normaal voetballen amper tot niet mogelijk was, heeft WCR (zo) zondagmiddag 1-1 gespeeld tegen AGE-GGK. Op het toch al winderige sportpark Zestienhoven werd het spel voornamelijk beïnvloed door de harde wind. Jeremy van der Ent was trefzeker namens de Rhoonse equipe.

Een week na de prima 0-2 overwinning van WCR op Hillegersberg stond de inhaalwedstrijd tegen AGE-GGK op het programma. De Geel-Blauwen startten met windje mee, waardoor er nog enigszins druk kon (of had moeten) worden gezet op de tegenstander. Dit leidde halverwege de eerste helft tot een levensgrote kans voor WCR. Jeremy van der Ent kon op links doorkomen en bediende de meegelopen Kevin van Veen, die zijn poging door de sluitpost gekeerd zag worden

WCR zou nog voor rust wel op 0-1 komen, toen Giovanni Delgado met een fraaie voorzet het hoofd van Van der Ent wist te vinden. In het tweede bedrijf kwam de formatie van trainer Henri van Zeist vanwege de tegenwind wat meer onder druk, al vielen er weinig grote kansen te noteren voor de gastheren. Daarbij kreeg AGE enige assistentie van de arbiter. Nadat een voorzet van de Rotterdammers door Mitchel Keikes werd geblokkeerd en een corner leek te volgen, reageerde de arbiter na lang aarzelen op appel van een der AGE’ers om voor een strafschop te fluiten wegens vermeend hands: 1-1

In het restant van het treffen kreeg ook Kevin de Groote nog een kans om tot scoren te komen, maar de halve volley van de linkspoot belandde naast de verkeerde kant van de paal. Volgende week wacht voor WCR (eindelijk weer) een thuiswedstrijd, als JHR op bezoek komt op Sportcomplex De Omloop. Er zal om 14:00 uur worden afgetrapt.

wcrnieuws

 

Share
Filed in: alle berichten

You might like:

Rouwkaart Cor van Overbeek Rouwkaart Cor van Overbeek
WCR verliest wederom één van haar iconen WCR verliest wederom één van haar iconen
Carnaval bij WCR Carnaval bij WCR
Uitnodiging nieuwjaarsreceptie Uitnodiging nieuwjaarsreceptie

Leave a Reply

Submit Comment

© 2019 RKSV WCR. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.
Proudly designed by Theme Junkie.