Ronald van der Zalm verlengt bij s.v. W.C.R. zaterdag

Ronald van der Zalm is ook het komende seizoen de hoofdtrainer van s.v. W.C.R. zaterdag.

De ervaren trainer die ook werkzaam is geweest bij Leonidas zondag, Leonidas zaterdag, Rijnsburgse Boys, Haaglandia, Bolnes, TOGR, SCO ’63 en Meeuwenplaat gaat bij W.C.R. zijn 2e seizoen tegemoet. W.C.R. is een mooie en warme vereniging waar ik het uitstekend naar mijn zin heb, aldus van der Zalm. Samen met de TC zijn we bezig om de organisatie nog beter neer te zetten. Een en ander zodanig dat de poppetjes kunnen wijzigen maar de organisatie vorm als een huis staat. Het doel is om dit zo snel als mogelijk te bereiken maar precisie gaat boven snelheid van handelen.

In de huidige spelersgroep heeft van der Zalm een groot vertrouwen wat natuurlijk een rol heeft gespeeld in het besluit te verlengen. Vertrouwen in niet alleen het nieuwe seizoen maar ook de 2e helft van de huidige competitie ziet hij met veel vertrouwen tegemoet.

De TC en het bestuur zijn bijzonder te spreken over de keuze van van der Zalm om langer bij de vereniging te verblijven.

wcrnieuws

Share
Filed in: alle berichten

You might like:

Fotoreportage WCR 1 zondag-Dubbeldam 1 Fotoreportage WCR 1 zondag-Dubbeldam 1
Nieuwe ballenvanger op volhardingveld Nieuwe ballenvanger op volhardingveld
Beleid veldindeling WCR zaterdag seniorenelftallen Beleid veldindeling WCR zaterdag seniorenelftallen
Fotoreportage WCR 1 zaterdag-Goudswaardse Boys Fotoreportage WCR 1 zaterdag-Goudswaardse Boys

Leave a Reply

Submit Comment

© 2018 RKSV WCR. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.
Proudly designed by Theme Junkie.