mini-pupillenvoetbal bij WCR

Sinds september is WCR weer begonnen met mini-pupillenvoetbal. Elke zaterdag trainen de kinderen van 10:00 tot 11:00 uur.  Alle kinderen vanaf 4 tot 6 jaar zijn van harte welkom om vrijblijvend een keer mee te komen doen. natuurlijk zijn alle moeders, vaders, opa’s en oma’s ook van harte welkom om te komen kijken! De groep is sinds september verdubbeld maar er is nog genoeg ruimte voor nieuwe kinderen. Iedereen is van harte welkom (dus ook stoere meiden)! De vader van Kyan maakte deze mooie foto’s van de training. 

Klik HIER voor de fotoreportage.

pup

 

Share
Filed in: alle berichten

You might like:

Jeugdwedstrijden Sv WCR, zaterdag 16 februari 2019 Jeugdwedstrijden Sv WCR, zaterdag 16 februari 2019
Jeugdwedstrijden en –training Sv WCR, zaterdag 9 februari 2019, Jeugdwedstrijden en –training Sv WCR, zaterdag 9 februari 2019,
Fotoreportage WCR 1 zaterdag-Zinkwegse Boys Fotoreportage WCR 1 zaterdag-Zinkwegse Boys
Vriendschappelijk Poortugaal-WCR 1 zondag Vriendschappelijk Poortugaal-WCR 1 zondag

Leave a Reply

Submit Comment

© 7849 RKSV WCR. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.
Proudly designed by Theme Junkie.