Bericht Club van 50+

Waarde Leden van de Club van 50+,

Nu de contributies voor het nieuwe jaar binnendruppelen, willen we jullie als leden uitnodigen voor de eerste van de tweejaarlijkse ledenvergadering van de Club van 50+. Deze vergadering wordt gehouden op woensdag 19 april in de kantine van WCR (19:00). Enerzijds zullen wij op deze avond als bestuur uit te doeken wat onze activiteiten van de afgelopen maanden zijn geweest. Anderzijds willen we jullie een aantal voorstellen voorleggen over toekomstige investeringen/activiteiten. In lijn met de filosofie van de Club van 50+ is het ook zo dat jullie deze avond ook de gelegenheid hebben voorstellen aan te dragen. We hebben inmiddels wat meer financieel vlees aan de botten dus in die zin is er zeker ruimte voor ideeën/voorstellen die het belang van WCR behartigen. Uiteraard zijn deze voorstellen ook aan te dragen via de mail.

In ieder geval hopen we jullie woensdag de 19e in groten getale te verwelkomen.

 

Hartelijke groet,

Het Bestuur van de Club van 50+

CLUV-VAN-50+BANNER-2

Share
Filed in: alle berichten

You might like:

Jeugdwedstrijden Sv WCR, zaterdag 16 februari 2019 Jeugdwedstrijden Sv WCR, zaterdag 16 februari 2019
Jeugdwedstrijden en –training Sv WCR, zaterdag 9 februari 2019, Jeugdwedstrijden en –training Sv WCR, zaterdag 9 februari 2019,
Fotoreportage WCR 1 zaterdag-Zinkwegse Boys Fotoreportage WCR 1 zaterdag-Zinkwegse Boys
Vriendschappelijk Poortugaal-WCR 1 zondag Vriendschappelijk Poortugaal-WCR 1 zondag

Leave a Reply

Submit Comment

© 7139 RKSV WCR. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.
Proudly designed by Theme Junkie.