December 2, 2022

Darttoernooi WCR – 29 april

Darttoernooi WCR – 29 april

WCR is op zoek naar de nieuwe Michael van Gerwen of Raymond van Barneveld! Nadat vorig jaar het darttoernooi een groot succes was willen we het dit jaar nog een keer over doen.  Op zaterdag 29 april is iedereen welkom om op WCR te komen darten. Voor dit toernooi is geen minimum niveau vereist, iedereen is welkom. Natuurlijk mag je gewoon met je eigen pijltjes gooien, maar er zullen ook pijltjes beschikbaar zijn voor degene die geen eigen pijlen hebben.

Om 18.00 beginnen we met iets te eten en zal er daarna begonnen worden met het darten. De kosten zijn 5 euro per persoon inclusief eten.

Aanmelden kan door een mailtje te sturen naar: Aanmelden_wcr@outlook.com  of bij een van de organisatoren.

Tot dan!
wcr darttoernooi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wcr-darttoernooi2

 

 

 

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.